Форум хімфаку КНУ

Неформальне спілкування навколо факультетського життя

Ви не зайшли.

Оголошення

Увага! Пошта в доменах Яндекс і Mail.ru не працюватиме у профілях форумчан через введені урядом України санкції проти цих компаній. Всім, хто раніше використовував подібну пошту, для збереження колишньої функціональності форуму, рекомендується змінити її.

Форум є місцем неформального спілкування абітурієнтів, студентів, випускників та співробітників факультету. Всі повідомлення, опубліковані на форумі, відображають виключно точку зору їхніх авторів і, в жодному разі, не є офіційною позицією факультету. Зі свого боку, адміністрація форуму стежить лише за дотриманням загальноприйнятих норм громадського спілкування та технічною працездатністю форуму.

Для тих, хто не має кириличної розкладки клавіатури - віртуальна клавіатура. Бажаємо вам приємного проведення часу!

#1 30.12.2013 23:15:56

adsh
реалист
Місце: КНУ, химфак
Реєстрація: 12.05.2005
К-ть повідомлень: 805
Веб-сайт
Windows XPOpera 12.16

Держателям зарплатных карт Правекс банка

В вестибюле красного корпуса на банкомате Правекс банка висит объявление о том, что теперь сотрудники университета, имеющие зарплатные карты от Правекс банка, могут снимать наличные деньги без комиссии в банкоматах любых банков на территории Украины.

Практика показала, что снимаемая сумма внезапно увеличивается на ~2.5%. После звонка в банк выяснилось, что указанные условия снятия денег без комиссии действительно вступили в силу в результате соглашения бухгалтерии университета с банком. Упомянутые 2.5% блокируются на счете клиента на 3 банковских дня для исключения возможного овердрафта. После этого срока упомянутая сумма будет разблокирована и добавится к остатку на счёте.

Операция просмотра баланса на своём счете в "чужом" банке стоит 5 грн! По этому в "чужих" банках имеет смысл лишь снимать деньги без просмотра баланса.

Поза форумом

Зараз в цій темі користувачів: 0, гостей: 1
[Bot] CCBot

Низ форуму

Під управлінням FluxBB
Модифікував Visman

[ Згенеровано за 0.020 секунд, виконано 7 запитів - Використано пам'яті: 557.1 КБ (Пік: 603.67 КБ) ]