Ви не зайшли.
Цікаво, хтось простежував залежність набору студентів "з недобору" з незнанням студентами державної мови.
Наприклад, відомо , що хім.фак страждає недоборами, навіть псевдоконкурс генерується: майже одазу зараховують "олімпіадників" і виникає ніби високий конкурс десь 2,5 ч/м (бо з 100 місць залишається десь 40 ) хоч для його проходження надто великі знання з хімії і не потрівбні (пару раз глипни в Глінку чи в Нєкрасова, в гіршому випадку - в Гауптмана
- пройдеш). А незнання мови на хімфаці очевидно поширені не лише серед студентів, для прикладу цитати з оруму : "Напишіть ваше повідомлення и натисніть відправити" (сполучник "и" - якесь нововведення -? ),
"
Об'ява
Для тех, у кого нет кириллической раскладки клавиатуры - виртуальная клавиатура.
" (українською тут лише "Об'ява"). Особливо мене колись вбила фраза одного доцента (нині - покійного) "а червень ета какой мєсяц" (не хочу використовувати "виртуальная клавиатура" хоч в моєму віконному середовищі московитська розкладка блокована, бо лінуксові гуру кажуть, ніби це допомагає уникнути помилок при наборі текстів зарубіжною кирилицею ).
Поза форумом
Так же как и периодически появляющиеся "факи" вместо фотки факультета... тоже... безапеляционно.
Поза форумом
Так же как и периодически появляющиеся "факи" вместо фотки факультета... тоже... безапеляционно.
Это происходит лишь в случае, когда кто то размещает ссылки на картинки с нашего сайта у себя на сайте.
Поза форумом
Гадаю, шановний adsh, питаннячко дещо тхне нац.-нетерпимістю, тому реагувати на такий "неконструктив", вірогідно, собі дорожче.
Поза форумом
Якщо чесно, то на нашому факультуті панує такий ажур і мультикультурність, що тут навіть негрів помічали кілька раз .
А якщо серйозно, то хімфаку національні проблеми не загрожують. В нас більшість українці, хай навіть дехто з них російськомовні; а ті, хто називає себе росіянами, визнають нашу державність, тому що наділені інтелектом.
Знання мов студентами (як української, так, тим більше, російської, і англійської, не кажу про решту), дійсно, не таке, як на тому ж філологічному факультеті , але, як на мене, справа рухається до кращого - при погляді на перший-другий курс, який готується до пар англійської, не видно в очах відсутності знань.
Поза форумом
Якщо чесно, то на нашому факультуті панує такий ажур і мультикультурність,
Так ось - толерантний мультикультуралізм і треба підтримувати...
Поза форумом
Крайности (религиозные, националистические, юридические и пр.) - всегда плохо. А тем более экстримизм. Есть тема для обдумывания: канадский писатель - это тот, который пишет.. на английском или французком? Может ли быть он канадским, если пишет на Иврите? Следуйщий шаг. Является ли писатель, пишущий на крымско-татарском и проживающий в крыму, украинским писателем? Ответить достаточно самому себе. Если сердце все равно будет продолжать болеть - посмотреть современное определение нации. Нівіть якщо ми всі перейдемо на одну мову - краще жити від цього не почнем і розумнішими навряд чи станемо.
Відредаговано zaitsev (03.03.2007 11:52:56)
Поза форумом
Ду-у-у-у-же сумніваюсь, що письменнику, який пише кримсько-татарською так вже й легко видаватись.
До чого тут національне питання, коли кажуть про елементарне незнання держ. мови?
Поза форумом
А як тоді пов'язана проблема незнання державної мови і статистика набору студентів, як не до рекламованої "дискримінації україномовних" та про національне питання (точніше його чистоту)?
Поза форумом
[ Згенеровано за 0.034 секунд, виконано 7 запитів - Використано пам'яті: 580.66 КБ (Пік: 627.23 КБ) ]