Форум хімфаку КНУ

Неформальне спілкування навколо факультетського життя

Ви не зайшли.

Оголошення

Увага! Пошта в доменах Яндекс і Mail.ru не працюватиме у профілях форумчан через введені урядом України санкції проти цих компаній. Всім, хто раніше використовував подібну пошту, для збереження колишньої функціональності форуму, рекомендується змінити її.

Форум є місцем неформального спілкування абітурієнтів, студентів, випускників та співробітників факультету. Всі повідомлення, опубліковані на форумі, відображають виключно точку зору їхніх авторів і, в жодному разі, не є офіційною позицією факультету. Зі свого боку, адміністрація форуму стежить лише за дотриманням загальноприйнятих норм громадського спілкування та технічною працездатністю форуму.

Для тих, хто не має кириличної розкладки клавіатури - віртуальна клавіатура. Бажаємо вам приємного проведення часу!

#21 20.02.2006 20:01:03

АБЫРВАЛГ
Користувач
Реєстрація: 20.02.2006
К-ть повідомлень: 4

Re: Забавные письма

alex155 написав раніше:

Я с економического факультета. Помоги пожалуйста. Каким образом можно определить октановое число бензина? Я слішал, что есть специальное преспособление: назіваеться бензометр ( где его можна достать?).

Можно по ИК-спектрам. Если заинтересовался, то пиши, экономайзер, мне на мыло smile))

Поза форумом

#22 05.04.2006 23:47:47

bizz
Гість

Re: Забавные письма

Слушайте - тут такие дела, нада мне будет определенное количество
одной запрещеной вещи (ЛСД-25 или псилоцибин) - не подумай я не
наркоман!

Я учусь на соц-психе, и хочу провести сеттинг, не могли бы вы помочь достать!

Или посоветовать, как его можна достать?

З.Ы. желательно ЛСД-25...

ЛСД-очень сильный наркотик,советую с этой штукой не связываться не под каким предлогом,так как в лучшем случае проведеш остаток дней в псехушке.Если смотреть на это со здравым смыслом,то для официального  иследования ЛСД-25 необходимо разрещение от СБУ,но студентам такого разрешения не дают : ) Пей молоко с булочкой.

#23 31.05.2006 12:49:55

COCAINE
Гість

Re: Забавные письма

Ты уже проводишь все свои дни в психушке... разве нет??? Не слушай никого, ЛСД само найдет тебя - его так просто не достать - а если не найдет - значит не судьба

Зараз в цій темі користувачів: 0, гостей: 1
[Bot] ClaudeBot

Низ форуму

Під управлінням FluxBB
Модифікував Visman

[ Згенеровано за 0.023 секунд, виконано 7 запитів - Використано пам'яті: 556.09 КБ (Пік: 602.66 КБ) ]