Форум хімфаку КНУ

Неформальне спілкування навколо факультетського життя

Ви не зайшли.

Оголошення

Увага! Пошта в доменах Яндекс і Mail.ru не працюватиме у профілях форумчан через введені урядом України санкції проти цих компаній. Всім, хто раніше використовував подібну пошту, для збереження колишньої функціональності форуму, рекомендується змінити її.

Форум є місцем неформального спілкування абітурієнтів, студентів, випускників та співробітників факультету. Всі повідомлення, опубліковані на форумі, відображають виключно точку зору їхніх авторів і, в жодному разі, не є офіційною позицією факультету. Зі свого боку, адміністрація форуму стежить лише за дотриманням загальноприйнятих норм громадського спілкування та технічною працездатністю форуму.

Для тих, хто не має кириличної розкладки клавіатури - віртуальна клавіатура. Бажаємо вам приємного проведення часу!

#21 07.11.2006 22:46:51

zaitsev
Користувач
Місце: Бразилия
Реєстрація: 15.05.2005
К-ть повідомлень: 238

Re: Alumni

Гість написав раніше:

Та не так то і важко !  Потрібно замінити одну строку на іншу, ...

Это утверждение ошибочно. Особеностью микрософтовского совта есть внутренняя совместимость. Никто ничего не набирает. Сотрудники в ворде или где еще вписывают свои адреса, которые автоматически переносятся в НТМЛ файлы в активном виде. Если на каждый адрес потом что то вносить или исправлять а потом подчищать и редактировать - то прийдется только этим и заниматься. А как Вы правильно заметили - нет мотивации.

Поза форумом

#22 08.11.2006 01:32:15

Гість
Користувач
Реєстрація: 20.07.2006
К-ть повідомлень: 7

Re: Alumni

Очевидно, Ви праві - так простіше. На редактування *.html слід потратити багато часу.

Відредаговано Гість (08.11.2006 01:33:15)

Поза форумом

#23 14.02.2007 16:05:01

asv
Користувач
Реєстрація: 22.01.2007
К-ть повідомлень: 55

Re: Alumni

zaitsev написав раніше:

У меня появился сотрудник, который согласился заняться наполнением сайта Allumni (www.achem.univ.kiev.ua/alumni). Просьба ко всем выпускникам нашего факультета откликнуться и обновить свои данные.

К сожалению, я не могу внести свои данные и не вижу данных других выпускников на www.achem.univ.kiev.ua/alumni!
У меня нет прав администратора на компьютере, поэтому я не могу устанавливать "свой" софт.

Думаю привлечение знающего человека имеет решающее значение.
adsh, Вы ведь владеете необходимыми знаниями, подскажите пожалуйста коллеге как организовать работающую страницу Alumni!

По-моему, www.frappr.com/kievunivchemalumni для такой функции мало подходит.

Поза форумом

#24 14.02.2007 20:26:12

zaitsev
Користувач
Місце: Бразилия
Реєстрація: 15.05.2005
К-ть повідомлень: 238

Re: Alumni

asv написав раніше:

К сожалению, я не могу внести свои данные и не вижу данных других выпускников на www.achem.univ.kiev.ua/alumni!
У меня нет прав администратора на компьютере, поэтому я не могу устанавливать "свой" софт.

Давать возможность редактировать базы, расположенные в интернете вряд ли разумно. Проще выслать данные о себе по электронной почте (как это и предлагается на сайте) и тут на месте эти данные внесут. Думаю другого варианта даже ADSh предложить не сможет. 
Для тех, у кого не установлены веб-компоненты офиса, могу предложить обычную таблицу www.achem.univ.kiev.ua/alumni/data1.htm
(Я просмотрел сайт в разных Браузерах. Хуже всего данные передаются в Mozila, лучше всего в Maxthon.)

Відредаговано zaitsev (14.02.2007 20:26:50)

Поза форумом

Зараз в цій темі користувачів: 0, гостей: 1
[Bot] claudebot

Низ форуму

Під управлінням FluxBB
Модифікував Visman

[ Згенеровано за 0.030 секунд, виконано 7 запитів - Використано пам'яті: 564.94 КБ (Пік: 611.51 КБ) ]