Форум хімфаку КНУ

Неформальне спілкування навколо факультетського життя

Ви не зайшли.

Оголошення

Увага! Пошта в доменах Яндекс і Mail.ru не працюватиме у профілях форумчан через введені урядом України санкції проти цих компаній. Всім, хто раніше використовував подібну пошту, для збереження колишньої функціональності форуму, рекомендується змінити її.

Форум є місцем неформального спілкування абітурієнтів, студентів, випускників та співробітників факультету. Всі повідомлення, опубліковані на форумі, відображають виключно точку зору їхніх авторів і, в жодному разі, не є офіційною позицією факультету. Зі свого боку, адміністрація форуму стежить лише за дотриманням загальноприйнятих норм громадського спілкування та технічною працездатністю форуму.

Для тих, хто не має кириличної розкладки клавіатури - віртуальна клавіатура. Бажаємо вам приємного проведення часу!

#11 18.12.2007 22:42:30

vihola
Користувач
Реєстрація: 21.11.2007
К-ть повідомлень: 50

Re: Название

Ozaporozhets написав раніше:

А небайдужі студенти видають цікаву газету "Мир химии" ....

А що нам до тих студентів, а точніше складається враження, що то один студент який по інтеренету копіює статті і називає це виданням. А цікаво це з Росії хлопчина чи ні, і яке відношення він має до того, що форум мертвотно животіє?

Поза форумом

#12 19.12.2007 00:01:29

adsh
реалист
Місце: КНУ, химфак
Реєстрація: 12.05.2005
К-ть повідомлень: 804
Веб-сайт

Re: Название

vihola написав раніше:

А за собаку я б так голосно не заявляв

(с) Пословица...

Поза форумом

#13 19.12.2007 00:57:54

zaitsev
Користувач
Місце: Бразилия
Реєстрація: 15.05.2005
К-ть повідомлень: 238

Re: Название

vihola написав раніше:

Та скільки оцих ваших форумів не створюй і як їх не називай - різниці немає, результат один - це наймертвіший  хімічний форум який я коли-небудь бачив

С этим утверждением я категорически не согласен. Легко что то предложить, сложнее сделать и совсем сложно поддерживат это много лет. "Мир химии" это однодневка энтузиаста, который непонятно по какой причине создал сайт и возможно 1-2 раза его обновит. Форум живет много лет. То, что он "животие" определяется его специфичностью. К сожалению химиков, учащихся в КНУ всего 500 + закончившие. Но последним не всегда есть дело до проблем факультета. Есть правда несколько положительных исключений и эти исключения составляют костяк форума, они насыщают его информацией и провоцируют студентов, заставляя что-то обсуждать. Что еще можно ждать от форума? В форум пишут не все, многие просто читают. И слава богу. Если бы студенты начали писать, получилось бы то, что на форуме студентов.

Поза форумом

#14 19.12.2007 21:59:42

vihola
Користувач
Реєстрація: 21.11.2007
К-ть повідомлень: 50

Re: Название

То все добре тільки не зрозуміло з чим "несогласен"
А про специфічність то я не думаю що це тут щось грає. Он стільки російських форумів є які добре функціонують.

Поза форумом

#15 19.12.2007 22:02:21

vihola
Користувач
Реєстрація: 21.11.2007
К-ть повідомлень: 50

Re: Название

Якби студенти писали то хоч весело було б. А то тут толком нема чого і почитати. Ну якщо вже такі всі офіційні то хоч би проблеми хімії обговорювали. А то ні хімії  ні розваг

Поза форумом

#16 20.12.2007 03:32:16

korendovych
Користувач
Реєстрація: 29.11.2005
К-ть повідомлень: 378
Веб-сайт

Re: Название

vihola написав раніше:

То все добре тільки не зрозуміло з чим "несогласен"
А про специфічність то я не думаю що це тут щось грає. Он стільки російських форумів є які добре функціонують.

Из серьезных русскоязычных химических форумов мне известны только chemport.ru и anchem.ru. Что касается функционирования, то за количеством сообщений мы не гонимся, да и форум относится в первую очередь к факультету (по крайней мере, я так себе его представляю). У нас своя ниша, у них своя. Кроме того, многие участники обсуждений здесь были замечены и на других форумах.


Physics is like sex: sure, it may give some practical results, but that's not why we do it.

                                                                                                       Richard Feynman

Поза форумом

#17 21.12.2007 00:53:15

vihola
Користувач
Реєстрація: 21.11.2007
К-ть повідомлень: 50

Re: Название

Ну, навіть, не знаю як сказати. Якщо на форумі говорити лише про проблеми факультету, то тоді, от як зараз, справджується істина про декілька повідомлень на місяць. А чи не варто вже задуматись про створення загального національного форуму. Ну це ж все ж таки Університет. Якщо ви на це згодні, то мені соромно... Не за вас, а за Україну.

Відредаговано vihola (25.12.2007 14:49:12)

Поза форумом

#18 29.12.2007 06:22:41

korendovych
Користувач
Реєстрація: 29.11.2005
К-ть повідомлень: 378
Веб-сайт

Re: Название

chemportal.org.ua/forum/

дерзайте


Physics is like sex: sure, it may give some practical results, but that's not why we do it.

                                                                                                       Richard Feynman

Поза форумом

#19 29.12.2007 12:39:58

vihola
Користувач
Реєстрація: 21.11.2007
К-ть повідомлень: 50

Re: Название

И в чем же здесь прикол?

Поза форумом

#20 29.12.2007 17:14:14

korendovych
Користувач
Реєстрація: 29.11.2005
К-ть повідомлень: 378
Веб-сайт

Re: Название

я приколоть никого не пытаюсь. кто здесь говорил про создание национального химического форума? на chemportal.org.ua пробуют его создать. почему бы вам им не помочь, чтобы за Украину не стыдно было smile ? А про "было бы хотя бы весело", мы уже проходили https://forum.chem.knu.ua/viewtopic.php?id=3&p=1 в итоге получился ximik.ucoz.ru/forum/ там довольно весело, там что два форума вполне друг друга дополняют.


Physics is like sex: sure, it may give some practical results, but that's not why we do it.

                                                                                                       Richard Feynman

Поза форумом

Зараз в цій темі користувачів: 0, гостей: 1
[Bot] claudebot

Низ форуму

Під управлінням FluxBB
Модифікував Visman

[ Згенеровано за 2.208 секунд, виконано 7 запитів - Використано пам'яті: 582.57 КБ (Пік: 629.14 КБ) ]