Форум хімфаку КНУ

Неформальне спілкування навколо факультетського життя

Ви не зайшли.

Оголошення

Увага! Пошта в доменах Яндекс і Mail.ru не працюватиме у профілях форумчан через введені урядом України санкції проти цих компаній. Всім, хто раніше використовував подібну пошту, для збереження колишньої функціональності форуму, рекомендується змінити її.

Форум є місцем неформального спілкування абітурієнтів, студентів, випускників та співробітників факультету. Всі повідомлення, опубліковані на форумі, відображають виключно точку зору їхніх авторів і, в жодному разі, не є офіційною позицією факультету. Зі свого боку, адміністрація форуму стежить лише за дотриманням загальноприйнятих норм громадського спілкування та технічною працездатністю форуму.

Для тих, хто не має кириличної розкладки клавіатури - віртуальна клавіатура. Бажаємо вам приємного проведення часу!

#1 14.02.2007 17:23:57

asv
Користувач
Реєстрація: 22.01.2007
К-ть повідомлень: 55

Нужны ли PhD на Украине?

Хочу обсудить возможности трудоустройства на Украине для людей, получивших образование в аспирантуре за границей (PhD) ...
1) имеется ли потребность в таких людях на Украине? Если да, то кто может быть потенциальным работодателем?
2) поскольку диплом PhD (кроме Французcкого?) Украиной не признается, какова процедура перезащиты?
3) нужны ли такие люди в Университете (на факультете)?

Відредаговано asv (19.02.2007 18:45:42)

Поза форумом

#2 19.02.2007 17:44:54

korendovych
Користувач
Реєстрація: 29.11.2005
К-ть повідомлень: 378
Веб-сайт

Re: Нужны ли PhD на Украине?

Похожее обсуждение было недавно на кемпорте www.chemport.ru/guest2/viewtopic.php?t=7047
еще одна тема, имеющая определенное отношение к обсуждаемому вопросу www.chemport.ru/guest2/viewtopic.php?t=7972


Physics is like sex: sure, it may give some practical results, but that's not why we do it.

                                                                                                       Richard Feynman

Поза форумом

#3 19.02.2007 20:48:10

asv
Користувач
Реєстрація: 22.01.2007
К-ть повідомлень: 55

Re: Нужны ли PhD на Украине?

Thanks a lot!

(www.chemport.ru/guest2/viewtopic.php?t=6437)

Marxist написав раніше:

В химраре сейчас общая тенденция к выводу простых синтезов в Индию и Китай. Их интересуют люди, способные сделать что-то нетривиальное (и им платят, хотя и норовят заплатить поменьше). А для перегонки растворителей можно и девочку нанять.

Всё тоже самое и в Айсинексе. Для перегонки и аналогичных простейших операций имеется (по крайней мере год назад) некий мужичок, работающий за 500$. Но в лабе, где я работал тоже были далеко не профессиональные синтетики: 1 биохимик, 3 учителей химии, 1 математик , 2 технолога.
Шеф - прекрасный синтетик, но не знает механизмов реакций которые он проводит. Он скорее их чуйствовал... 

Цитата:
Мы берём любого, кто отличает бензол от фенола, знает, что такое молекулярная масса и пару раз держал в руках колбу.
Так что судите сами

Поза форумом

#4 02.02.2008 22:01:22

korendovych
Користувач
Реєстрація: 29.11.2005
К-ть повідомлень: 378
Веб-сайт

Re: Нужны ли PhD на Украине?


Physics is like sex: sure, it may give some practical results, but that's not why we do it.

                                                                                                       Richard Feynman

Поза форумом

#5 10.02.2008 09:58:35

j_fox
Користувач
Реєстрація: 22.10.2007
К-ть повідомлень: 34

Re: Нужны ли PhD на Украине?

Не нужны абсолютно. Хватает местного уровня.
Но... наши PhD в самом начале не годятся и в подметки ихним аспирантам!! По уровню научной эрудиции и идейности. (Говорю про нормальные универы и аспирантов не первого года). А потом выплывет-не выплывет...
Там делают науку. А то, что не есть наука - на порядок научнее нашей науки! Вот в чем проблема. И не надо болтать про тепличные условия... попробуйте сначала. Просто зачем тратить свое время на сантехнику, если его можно потратить на идеи и реальные действия? (новые синтезы).

Наши возвращаются не столько из-за проблем с работой, сколько из-за тоски по родине, как ни банально звучит. Поверьте, было бы желание - работа всегда найдется. Если не клеится, значит не твое.

Поза форумом

#6 13.02.2008 01:59:00

asv
Користувач
Реєстрація: 22.01.2007
К-ть повідомлень: 55

Re: Нужны ли PhD на Украине?

j_fox написав раніше:

Не нужны абсолютно. Хватает местного уровня.

И что, ни одного примера нет типа PhD за бугром - работа на Украине?

Поза форумом

#7 14.02.2008 00:12:54

vihola
Користувач
Реєстрація: 21.11.2007
К-ть повідомлень: 50

Re: Нужны ли PhD на Украине?

Ну це дивлячись яка вам робота потрібна.
Багато наших PhD не працюють за спеціальністю.
А от щодо психології. то чомусь мені здається, що роботодавець буде з настороженістю ставитися до забугорного PhD, та і чи потрібна Українському ринку така велика кількість кандидатів, причому без досвіду роботи за специфікаю тієї чи іншої галузі.
Може б вас на факультет викладачам взяли, а там і ступінь накукову допоможуть розтаможити.

Поза форумом

#8 14.02.2008 09:19:29

j_fox
Користувач
Реєстрація: 22.10.2007
К-ть повідомлень: 34

Re: Нужны ли PhD на Украине?

asv написав раніше:
j_fox написав раніше:

Не нужны абсолютно. Хватает местного уровня.

И что, ни одного примера нет типа PhD за бугром - работа на Украине?

У меня пример есть-то, но вопрос звучал в другом контексте. Соответственно, и мой ответ - и без них достаточно рабсилы местного урожая. А что до потребностей у местного уровня (т.е. предложения работы) - то я сомневаюсь в нужности PhD вообще, неважно, чьего разлива.

Поза форумом

#9 15.02.2008 20:46:56

asv
Користувач
Реєстрація: 22.01.2007
К-ть повідомлень: 55

Re: Нужны ли PhD на Украине?

vihola написав раніше:

Ну це дивлячись яка вам робота потрібна.

1) Бажано, за фахом.
2) З такою оплатою, щоб за неї можна було жити. Для, Києва, я так думаю, потрібно 1500-2000$ на місяць?
3) Щоб можливості для росту були.


vihola написав раніше:

А от щодо психології. то чомусь мені здається, що роботодавець буде з настороженістю ставитися до забугорного PhD, та і чи потрібна Українському ринку така велика кількість кандидатів, причому без досвіду роботи за специфікаю тієї чи іншої галузі.

Ну а як же добре знання іноземної мови, психології людей та тієї інземної країни де PhD робився, доведеної здібності звикати і працювати в новму колективі? А фахова компетенція?

Відредаговано asv (15.02.2008 21:08:42)

Поза форумом

#10 15.02.2008 21:37:09

asv
Користувач
Реєстрація: 22.01.2007
К-ть повідомлень: 55

Re: Нужны ли PhD на Украине?

j_fox написав раніше:

А что до потребностей у местного уровня (т.е. предложения работы) - то я сомневаюсь в нужности PhD вообще, неважно, чьего разлива.

В странах более развитых по сравнению с Украиной одного PhD для профессиональной карьеры в индустрии (!) может быть недостаточно!! Если верить моему шефу, а я думаю он не врёт, такая фирма как Novartis (www.novartis.com/products/pharmaceuticals.shtml) берёт нынче химиков только с постдоком...

Відредаговано asv (15.02.2008 21:42:19)

Поза форумом

Зараз в цій темі користувачів: 0, гостей: 1
[Bot] claudebot

Низ форуму

Під управлінням FluxBB
Модифікував Visman

[ Згенеровано за 0.071 секунд, виконано 7 запитів - Використано пам'яті: 589.95 КБ (Пік: 636.52 КБ) ]