Форум хімфаку КНУ

Неформальне спілкування навколо факультетського життя

Ви не зайшли.

Оголошення

Увага! Пошта в доменах Яндекс і Mail.ru не працюватиме у профілях форумчан через введені урядом України санкції проти цих компаній. Всім, хто раніше використовував подібну пошту, для збереження колишньої функціональності форуму, рекомендується змінити її.

Форум є місцем неформального спілкування абітурієнтів, студентів, випускників та співробітників факультету. Всі повідомлення, опубліковані на форумі, відображають виключно точку зору їхніх авторів і, в жодному разі, не є офіційною позицією факультету. Зі свого боку, адміністрація форуму стежить лише за дотриманням загальноприйнятих норм громадського спілкування та технічною працездатністю форуму.

Для тих, хто не має кириличної розкладки клавіатури - віртуальна клавіатура. Бажаємо вам приємного проведення часу!

#1 19.09.2006 16:39:02

kazik
Користувач
Місце: З 6 гуртожитка
Реєстрація: 12.12.2005
К-ть повідомлень: 90
Веб-сайт

Вихід з форуму

А не можна зробити так! Що коли ти забуваєш вийти з авторизації, система через певний проміжок часу закривала сама авторизацію. Або при авторизації не запам'ятовувала тебе!????

А то інколи заходжу і вже під чужим ім'ям!


Хай живе і процвітає........

Поза форумом

#2 19.09.2006 22:50:53

adsh
реалист
Місце: КНУ, химфак
Реєстрація: 12.05.2005
К-ть повідомлень: 804
Веб-сайт

Re: Вихід з форуму

Это настраивается в профиле - опция "Запомнить логин и пароль к форуму между посещениями" - убрать птичку.

Поза форумом

#3 20.09.2006 13:46:56

kazik
Користувач
Місце: З 6 гуртожитка
Реєстрація: 12.12.2005
К-ть повідомлень: 90
Веб-сайт

Re: Вихід з форуму

Ну в мене взагалі то все нормально! Я в цьому розібрався! Просто я пропоную зробити цю функцію стандартною (ну тобто, щоб в нових користувачів цієї галочки при авторизації не було).  А далі хто сидить вдома за компом, то зможе за бажанням ставити хоч декілька галочок!


Хай живе і процвітає........

Поза форумом

#4 20.09.2006 14:25:31

IB
Користувач
Реєстрація: 08.02.2006
К-ть повідомлень: 217

Re: Вихід з форуму

kazik написав раніше:

Ну в мене взагалі то все нормально! Я в цьому розібрався! Просто я пропоную зробити цю функцію стандартною (ну тобто, щоб в нових користувачів цієї галочки при авторизації не було).  А далі хто сидить вдома за компом, то зможе за бажанням ставити хоч декілька галочок!

В принципе логично.

Поза форумом

#5 20.09.2006 14:49:53

adsh
реалист
Місце: КНУ, химфак
Реєстрація: 12.05.2005
К-ть повідомлень: 804
Веб-сайт

Re: Вихід з форуму

Нет такого в глобальных настройках sad.

Поза форумом

Зараз в цій темі користувачів: 0, гостей: 1
[Bot] ClaudeBot

Низ форуму

Під управлінням FluxBB
Модифікував Visman

[ Згенеровано за 0.034 секунд, виконано 7 запитів - Використано пам'яті: 565.77 КБ (Пік: 612.34 КБ) ]