Форум хімфаку КНУ

Неформальне спілкування навколо факультетського життя

Ви не зайшли.

Оголошення

Увага! Пошта в доменах Яндекс і Mail.ru не працюватиме у профілях форумчан через введені урядом України санкції проти цих компаній. Всім, хто раніше використовував подібну пошту, для збереження колишньої функціональності форуму, рекомендується змінити її.

Форум є місцем неформального спілкування абітурієнтів, студентів, випускників та співробітників факультету. Всі повідомлення, опубліковані на форумі, відображають виключно точку зору їхніх авторів і, в жодному разі, не є офіційною позицією факультету. Зі свого боку, адміністрація форуму стежить лише за дотриманням загальноприйнятих норм громадського спілкування та технічною працездатністю форуму.

Для тих, хто не має кириличної розкладки клавіатури - віртуальна клавіатура. Бажаємо вам приємного проведення часу!

#51 10.04.2007 16:23:57

adsh
реалист
Місце: КНУ, химфак
Реєстрація: 12.05.2005
К-ть повідомлень: 804
Веб-сайт

Re: "Великі перегони". "Вибори" декана хімічного факультету

Хочу лишь добавить, что в истории факультета ещё не было случая переизбрания декана на третий срок, да ещё и на 7 лет.

Поза форумом

#52 11.04.2007 12:43:45

IB
Користувач
Реєстрація: 08.02.2006
К-ть повідомлень: 217

Re: "Великі перегони". "Вибори" декана хімічного факультету

adsh написав раніше:

У зв'язку з тим, що в положенні про факультет зазначено, що для перемозі на виборах декана необхідно набрати 50% + 1 голос, прийнято рішення важати вибори декана такими, що не виявили переможця. Буде проведена нова виборча кампанія, де можуть брати участь і старі кандидати.

Что-то мне это очень сильно напоминает. Deja vu smile .

Поза форумом

#53 11.04.2007 13:23:26

IB
Користувач
Реєстрація: 08.02.2006
К-ть повідомлень: 217

Re: "Великі перегони". "Вибори" декана хімічного факультету

kazik написав раніше:

Ви хочете сказати, що студенти  проголосували б за Воловенка?
Особисто я сумніваюсь!

Да при чем тут это ?!
Недавно "студ.-актив" бил себя в грудь, что студенты должны иметь право голоса на выборах (насколько я понимаю в расширенном виде - более одного, уже имевшегося голоса). На этот раз студенты имели не просто право, а благодаря стечению обстоятельств практически золотую акцию (кстати говоря право голоса уж никак не в меньшей мере, как ни крути smile, заслужили "миноритарные" преподаватели. Говорю об этом совершенно спокойно, поскольку не являюсь ни тем, ни другим).

Меня в данном случае интересует исключительно вопрос о том, как был сформирован этот голос (а не за кого он "должен" был быть отдан, как агрессивно спекулируют некоторые преподаватели и сотрудники). Если он был сформирован лично одним студентом, и этот вопрос не может быть прокомментирован даже "активом",  то это, на мой взгляд, явный признак безответственности в данном вопросе и плохой самоорганизации.

Поза форумом

#54 12.04.2007 02:39:51

adsh
реалист
Місце: КНУ, химфак
Реєстрація: 12.05.2005
К-ть повідомлень: 804
Веб-сайт

Re: "Великі перегони". "Вибори" декана хімічного факультету

AM написав раніше:

Захватывающие события происходят на хим. факультете! Интересно бы увидеть список этих 21 людей, которые решали и ещё будут решать, кто будет деканом. Есть ли у кого-то такая информация на етом форуме?

Выпускник факультета

Поза форумом

#55 13.04.2007 15:16:21

profsoюz
Користувач
Реєстрація: 17.02.2006
К-ть повідомлень: 10

Re: "Великі перегони". "Вибори" декана хімічного факультету

IB написав раніше:

Кстати, интересно - а как отдал свой голос студенческий представитель? Он выразил личное мнение делегированное ему ранее, или он претендовал на то, что "демократически" отражает волеизъявление всех smile ?

Я як голова профбюро, тигр студентського самоврядування з чотирирічним стажем звичайно намагався відобразити думку більшості студентів. І це для мене не дивина, що на демократію наплювали - в Університеті це не вперше. Образило лише те що деякі "Члени" Вченої Ради майже відкрито мене ображали, тиснули. Найцікавіше питання: "Ти що проти ректора?" Та мені байдуже на ректора, але не на студентів. От мені цікаво було б якби представником був студент молодшого курсу. Це мені вже майже немає чого втрачати. Все було б інакше якби Слободяник  більше зважав на студентів. Свого часу він ен ввів у раду голову студпарламента от і поплатився. А взагалі хлопці, ви працюйте, а не теревені розвели

Поза форумом

#56 13.04.2007 17:15:21

adsh
реалист
Місце: КНУ, химфак
Реєстрація: 12.05.2005
К-ть повідомлень: 804
Веб-сайт

Re: "Великі перегони". "Вибори" декана хімічного факультету

profsoюz написав раніше:

Я як голова профбюро, тигр студентського самоврядування з чотирирічним стажем звичайно намагався відобразити думку більшості студентів. І це для мене не дивина, що на демократію наплювали - в Університеті це не вперше.

smile

А Вас не удивляет, что в учёном совете факультета 8 неоргаников и всего 2 органика. Если бы было поровну - результат был бы очевиден с первого раза. Вот Вам и "демократия" cool.

Поза форумом

#57 13.04.2007 17:30:13

kazik
Користувач
Місце: З 6 гуртожитка
Реєстрація: 12.12.2005
К-ть повідомлень: 90
Веб-сайт

Re: "Великі перегони". "Вибори" декана хімічного факультету

IB написав раніше:

Меня в данном случае интересует исключительно вопрос о том, как был сформирован этот голос (а не за кого он "должен" был быть отдан, как агрессивно спекулируют некоторые преподаватели и сотрудники). Если он был сформирован лично одним студентом, и этот вопрос не может быть прокомментирован даже "активом",  то это, на мой взгляд, явный признак безответственности в данном вопросе и плохой самоорганизации.

Голосування ніхто звичайно не проводив (чи потрібно було?), але останній тиждень перед виборами між студентами тільки й розмов було про вибори та кандидатів. І сказати чесно?! Ніхто, з ким я спілкувався, не хотів бачити деканом В.Ю.М! Були люди яким і Слободяник набрид, хотілось якихось змін, але міняти М.С. на Ю.М...!  !!..???  !!!...... 
Ось так мабуть і сформувався голос студентів

Питання чому студенти так не хотіли бачити Воловенка на цій посаді?!            Бояться? Чи Вважають що не справиться з новою посадою? 
А може за факультет переживають?!


Хай живе і процвітає........

Поза форумом

#58 13.04.2007 17:33:21

kazik
Користувач
Місце: З 6 гуртожитка
Реєстрація: 12.12.2005
К-ть повідомлень: 90
Веб-сайт

Re: "Великі перегони". "Вибори" декана хімічного факультету

smile

А Вас не удивляет, что в учёном совете факультета 8 неоргаников и всего 2 органика.

Не турбуйтесь! Скоро все буде навпаки  smile  sad


Хай живе і процвітає........

Поза форумом

#59 15.04.2007 23:45:23

korendovych
Користувач
Реєстрація: 29.11.2005
К-ть повідомлень: 378
Веб-сайт

Re: "Великі перегони". "Вибори" декана хімічного факультету

Насколько я понимаю, тигр студенческого самоуправления не был формально введен в состав ученого совета факультета, что послужило основанием постановления Верховной Власти о перевыборах. Так ли это? Или обошлись без повода?

Відредаговано korendovych (15.04.2007 23:46:03)


Physics is like sex: sure, it may give some practical results, but that's not why we do it.

                                                                                                       Richard Feynman

Поза форумом

#60 16.04.2007 00:45:46

korendovych
Користувач
Реєстрація: 29.11.2005
К-ть повідомлень: 378
Веб-сайт

Re: "Великі перегони". "Вибори" декана хімічного факультету

adsh написав раніше:

А Вас не удивляет, что в учёном совете факультета 8 неоргаников и всего 2 органика. Если бы было поровну - результат был бы очевиден с первого раза. Вот Вам и "демократия" cool.

Я не знаю как проходило голосование (похоже, что оно не было тайным), но я сомневаюсь, что разделение голосов шло в точности по "кафедральной линии". Если М.С. был выдвинут от трех кафедр, то тогда 8 "неорганических" голосов должны были обеспечить легкую победу.
Точно так же восемь "органических" голосов не обязательно ушли бы к Ю.В. учитывая новейшую историю выборов зав. кафедры органики.

В любом случае, я согласен со студентами, что желаемых кардинальных изменений к лучшему в случае прихода к деканству Воловенко не произойдет. Кроме того, меня лично манера общения профессора Воловенко, всегда заставляла сомневаться какую же согласную стоит удваивать в слове профессор. Как минимум представительскую функцию Слободяник выполняет намного лучше.

P.S. 7 лет действительно представляется до безобразия длинным сроком. Это новое положение в уставе университета?


Physics is like sex: sure, it may give some practical results, but that's not why we do it.

                                                                                                       Richard Feynman

Поза форумом

Зараз в цій темі користувачів: 0, гостей: 1
[Bot] ClaudeBot

Низ форуму

Під управлінням FluxBB
Модифікував Visman

[ Згенеровано за 0.065 секунд, виконано 7 запитів - Використано пам'яті: 614.96 КБ (Пік: 661.53 КБ) ]