Форум хімфаку КНУ

Неформальне спілкування навколо факультетського життя

Ви не зайшли.

Оголошення

Увага! Пошта в доменах Яндекс і Mail.ru не працюватиме у профілях форумчан через введені урядом України санкції проти цих компаній. Всім, хто раніше використовував подібну пошту, для збереження колишньої функціональності форуму, рекомендується змінити її.

Форум є місцем неформального спілкування абітурієнтів, студентів, випускників та співробітників факультету. Всі повідомлення, опубліковані на форумі, відображають виключно точку зору їхніх авторів і, в жодному разі, не є офіційною позицією факультету. Зі свого боку, адміністрація форуму стежить лише за дотриманням загальноприйнятих норм громадського спілкування та технічною працездатністю форуму.

Для тих, хто не має кириличної розкладки клавіатури - віртуальна клавіатура. Бажаємо вам приємного проведення часу!

#21 20.09.2006 12:28:17

nesterov
Користувач
Реєстрація: 10.02.2006
К-ть повідомлень: 11

Re: "Великі перегони". "Вибори" декана хімічного факультету

kazik написав раніше:

ПРИВІТ НЕСТОРОВУ

И вам доброго дня. Однако если вы не можете переписать ник (фамилию) собеседника без ошибок, используйте все же копи-паст.

kazik написав раніше:

хромають в науці не тільки ті хто є активістами, а й ті, хто не хоче вчитися!

Сколько активистов я не видел на протяжении своего нахождения на химфаке, учеба всегда была для них средством перехода на следующий курс и, впоследствии, получения диплома. Исходя из отсутствия исключений я сделал вывод о невозможности сосуществования КВНщика и прилежного студента (хорошо учащегося и делающего серьезную работу) в одном физическом лице. Если у Вас это получилось - я искренне за Вас рад. Впрочем, ваша фраза по сути своей совершенно не противоречит вышеприведенному утверждению.

kazik написав раніше:

І ніхто не пропонував щоб декана вибирали студенти! Просто потрібно до голосів додати лише невеличкий відсоток студентських голосів.

Какой смысл в небольшом проценте? Ваш ответ наводит на мысль, что вас интересует не результат голосования как таковой, а сам по себе факт вашего (т.е. студенческого) участия. Нельзя не согласиться с Иштваном - проглядывается ранняя (и нездоровая) тяга к власти.

Поза форумом

#22 20.09.2006 13:42:52

kazik
Користувач
Місце: З 6 гуртожитка
Реєстрація: 12.12.2005
К-ть повідомлень: 90
Веб-сайт

Re: "Великі перегони". "Вибори" декана хімічного факультету

Пробачте nestеrov , якщо я вас дуже образив написавши з помилкою  ваше прізвище (нік), але я попросив вибачення, так як поспішав!

Ні, якщо декана будуть вибирати одні студенти, то звісно що це нікуди не годиться! Але й з думкою молоді (студентсва) також потрібно рахуватися! Чи ми для вас взагалі, тільки як об'єкти, за навчання яких вам платять гроші!?


Хай живе і процвітає........

Поза форумом

#23 20.09.2006 14:34:59

Banan
Користувач
Місце: ULB
Реєстрація: 04.01.2006
К-ть повідомлень: 117

Re: "Великі перегони". "Вибори" декана хімічного факультету

А навіщо ходити на вибори Президента? Нехай самі вирішують, що як робити, кого обирати. В селах нічого не знають про політику, а голосують. Так давайте селянам заборонимо голосувати! А студенти навіщо? А цих активістів взагалі повиганяти з хімфаку. І так Ви виховуєте в Університеті (не в якомусь там триорденоносному Чернігівському, а в КНУ) молодь, майбутнє покоління українців, у яких, по Вашим словам, розвивається нездорова тяга до влади? Може, це пробудження української самосвіфдомості, розуміння того, що ти громадянин?! Так ні, Ви говорите, що це цитую "проглядывается ранняя (и нездоровая) тяга к власти." Так давате, дійсно, мовчки сидіти в підвалах і мовчати. Соромно! І мені соромно, що я таке пишу людині, яку не знаю. Вибачайте, але за душу бере, коли таке говорять, коли ти намагаєшся пробудити людей до усвідомлення, хто ти є.

Поза форумом

#24 20.09.2006 14:39:48

adsh
реалист
Місце: КНУ, химфак
Реєстрація: 12.05.2005
К-ть повідомлень: 804
Веб-сайт

Re: "Великі перегони". "Вибори" декана хімічного факультету

za_q написав раніше:

Якщо студенти дійсно знають викладачів лише на 5%, то я вважаю, що це провина не студентів, а впершу чергу викладачів.

Ну да - вам ещё подробное личное дело и полный отчёт о личной жизни подавай smile.

Поза форумом

#25 20.09.2006 14:41:30

adsh
реалист
Місце: КНУ, химфак
Реєстрація: 12.05.2005
К-ть повідомлень: 804
Веб-сайт

Re: "Великі перегони". "Вибори" декана хімічного факультету

Banan написав раніше:

В селах нічого не знають про політику, а голосують.

Якби тільки в селах, от і "маємо те, що маємо" (с).

Поза форумом

#26 20.09.2006 15:11:11

nesterov
Користувач
Реєстрація: 10.02.2006
К-ть повідомлень: 11

Re: "Великі перегони". "Вибори" декана хімічного факультету

Banan написав раніше:

А студенти навіщо? А цих активістів взагалі повиганяти з хімфаку. І так Ви виховуєте в Університеті (не в якомусь там триорденоносному Чернігівському, а в КНУ) молодь, майбутнє покоління українців, у яких, по Вашим словам, розвивається нездорова тяга до влади? Може, це пробудження української самосвіфдомості, розуміння того, що ти громадянин?! Так ні, Ви говорите, що це цитую "проглядывается ранняя (и нездоровая) тяга к власти." Так давате, дійсно, мовчки сидіти в підвалах і мовчати.

Я повторю еще раз, что в моем понимании студенты приходят на химфак учится, познавать азы науки, перенимать опыт и знания своих учителей и, приложив свои усилия, превосходить их. А отнюдь не, цитирую, для "пробудження української самосвіфдомості". Разговаривать про политику я вообще не вижу смысла.

Banan написав раніше:

Соромно! І мені соромно, що я таке пишу людині, яку не знаю. Вибачайте, але за душу бере, коли таке говорять, коли ти намагаєшся пробудити людей до усвідомлення, хто ти є.

Могу Вас уверить, что знания и опыт по "пробудженню людей до усвідомлення" никак Вам не пригодятся, если Вы будете работать по полученной у нас специальности.
А массовиков-затейников я действительно повыгонял бы. Извините за резкое высказывание. Потому что на их месте могли бы оказаться студенты, которым интересна наука, а не социальная работа.

Поза форумом

#27 20.09.2006 18:13:00

#MarMonja#
Гість

Re: "Великі перегони". "Вибори" декана хімічного факультету

Тоді давайте на вступних іспитах (чи на співбесіді), будем запитувати в абітурієнтів не рівняння "срібного дзеркала" , а  "Чим ви займались в школі"? "Чи висловлювали свою думку"? Чи брали актувну участь у новорічних вечорах"? "Чи грали в КВН"?  А в самому кінці, якщо відповідь позитивна, задавати питання: "Чи каєтесь ви в своїх вчинках, чи будите надалі чинити опір науці і чи згодні ділити хвилини щастя та хвилини біди разом з хімією".
Ото вже вам буде добре! Студенти будуть робити все що ви їм накажите, аби це було на благо науці!

А ось ще згадалось! На посвяті, здається, хтось з викладачів згадував що Маргарет Течер за спеціальністю хімік (і ще хтось, вже точно не пам'ятаю). Так вони гарно вчилась, але мабуть займалась не тільки наукою і явно не були пасивними по відношенню до себе та того що робилось навколо них.
А хто захоче досягнути вершин науки, той їх  доб'ється будучи і КВНщиком і політиком і ....... і.т.д

А без масовиків-затійників, життя факультету було б сірим та підгнилим! (та навіть на цей форум заходили б тільки адміни, модератори та korendovych).
Їм ще потрібно дякувати за те, що вони самі попре весь тиск, роблять такі чудеса як: "Хімэра", "Міс", дні першокурсника та хіміка.....

#28 21.09.2006 02:07:28

korendovych
Користувач
Реєстрація: 29.11.2005
К-ть повідомлень: 378
Веб-сайт

Re: "Великі перегони". "Вибори" декана хімічного факультету

#MarMonja# написав раніше:

А ось ще згадалось! На посвяті, здається, хтось з викладачів згадував що Маргарет Течер за спеціальністю хімік (і ще хтось, вже точно не пам'ятаю). Так вони гарно вчилась, але мабуть займалась не тільки наукою і явно не були пасивними по відношенню до себе та того що робилось навколо них.
А хто захоче досягнути вершин науки, той їх  доб'ється будучи і КВНщиком і політиком і ....... і.т.д
А без масовиків-затійників, життя факультету було б сірим та підгнилим! (та навіть на цей форум заходили б тільки адміни, модератори та korendovych).

Не уходя в крайности, я не вижу проблем в массовиках-затейниках на факультете, более того, считаю, что КВН, игры в самоуправление, и т.д. являются одной из составляющих университетской жизни, и даже полезны в разумных дозах (в свободное от учебы время). Heкоторые "затейники" имеют проблемы с успеваемостью, но в итоге происходит своего рода естественный отбор smile и проблема решается сам по себе. Примеры высокой успеваемости "затейников" мне тоже известны.

#MarMonja# написав раніше:

Їм ще потрібно дякувати за те, що вони самі попре весь тиск, роблять такі чудеса як: "Хімэра", "Міс", дні першокурсника та хіміка...

Кстати, никакого давления в мое время не было, наоборот, мелкие поблажки. неужели все так изменилось?

Banan: Выборы декана к "...пробудженню української самосвідомості, розуміння того, що ти громадянин..." никакого отношения не имеют. Вы хотели бы, чтобы ваши дети учились в школе, директора которой выбирают ученики? Или лететь в самолете, пилота которого выбрали пассажиры демократическим голосованием в аэропорту?

Оставив на время дискуссию о целесообразности вовлечения студентов в выборы декана, лучше предложите реальный механизм(ы) "участия студенчества" в таком действе. Например, агитационные выступления студентов непосредственно перед выборами? Или отдельное голосование студентами, победитель получает N голосов на выборах? В общем, дорогие студенты, предлагайте ваше видение такой процедуры.


Physics is like sex: sure, it may give some practical results, but that's not why we do it.

                                                                                                       Richard Feynman

Поза форумом

#29 21.09.2006 11:51:01

kazik
Користувач
Місце: З 6 гуртожитка
Реєстрація: 12.12.2005
К-ть повідомлень: 90
Веб-сайт

Re: "Великі перегони". "Вибори" декана хімічного факультету

Тиску звичайно як такого немає! Ну і поблажок особливих також. Це залежить від викладача та його ставлення до культ-масових заходів. Якщо викладач цікавиться культурною діяльністю факультету (більш того приймає сам в ній участь) то звичайно, маленькі поблажки допускаються (хоч перед цим тебе добре потріпають).  А якщо викладач вважає, що студент повинен тільки вчитися і не займатися такими пустощами, то вибчте все якраз навпаки. Навіть був такий випадок коли відносини з викладачем були досить гарні до того моменту, поки профФесор не дізнався що я КВНщик.

korendovych:  Или отдельное голосование студентами, победитель получает N голосов на выборах?

Ну так ми про це й говорим (студенти), а нас чомусь розуміють ніби ми хочем самі вибрати декана.


Хай живе і процвітає........

Поза форумом

#30 21.09.2006 13:45:12

Banan
Користувач
Місце: ULB
Реєстрація: 04.01.2006
К-ть повідомлень: 117

Re: "Великі перегони". "Вибори" декана хімічного факультету

Розповідаю механізм участі студентів у виборах декана. В квітні цього року Вчена Рада Університету ухвалила рішення про обовязкове включення до складу Вчених Рад факультетів (інститутів) представників студентського самоврядування (студпарламент і профком студентів). Тому ступінь залучення студентів до голосування буде залежити від цих двох студентів. Як вони вирішать залучити Студентство хімфаку - справа до них. На даний час я, як голова СП хімічного, не включений в склад Вченої Ради факультету і туди не рвуся - якщо вирішать включити, то включать. До Вченої Ради зараз входить профбюро хімічного - один голос від студентів. Отакі пироги. Пропоную закрити тему - до виборів, мені так здається, ще досить далеко.

Відредаговано Banan (21.09.2006 13:52:31)

Поза форумом

Зараз в цій темі користувачів: 0, гостей: 1
[Bot] ClaudeBot

Низ форуму

Під управлінням FluxBB
Модифікував Visman

[ Згенеровано за 0.090 секунд, виконано 7 запитів - Використано пам'яті: 622.59 КБ (Пік: 669.16 КБ) ]