Форум хімфаку КНУ

Неформальне спілкування навколо факультетського життя

Ви не зайшли.

Оголошення

Увага! Пошта в доменах Яндекс і Mail.ru не працюватиме у профілях форумчан через введені урядом України санкції проти цих компаній. Всім, хто раніше використовував подібну пошту, для збереження колишньої функціональності форуму, рекомендується змінити її.

Форум є місцем неформального спілкування абітурієнтів, студентів, випускників та співробітників факультету. Всі повідомлення, опубліковані на форумі, відображають виключно точку зору їхніх авторів і, в жодному разі, не є офіційною позицією факультету. Зі свого боку, адміністрація форуму стежить лише за дотриманням загальноприйнятих норм громадського спілкування та технічною працездатністю форуму.

Для тих, хто не має кириличної розкладки клавіатури - віртуальна клавіатура. Бажаємо вам приємного проведення часу!

#21 29.05.2006 20:39:48

Kat
Гість

Re: "Міс Хімічного факультету"

що це за мясокомбінат?

#22 29.05.2006 21:10:50

adsh
реалист
Місце: КНУ, химфак
Реєстрація: 12.05.2005
К-ть повідомлень: 804
Веб-сайт

Re: "Міс Хімічного факультету"

Отбор делается всегда, только по разным критериям tongue.

Поза форумом

#23 29.05.2006 21:34:40

korendovych
Користувач
Реєстрація: 29.11.2005
К-ть повідомлень: 378
Веб-сайт

Re: "Міс Хімічного факультету"

не совсем понятно, кто же Мисс Химфака? Девушка на первой фотографии из серии "пьянка"?


Physics is like sex: sure, it may give some practical results, but that's not why we do it.

                                                                                                       Richard Feynman

Поза форумом

#24 29.05.2006 23:49:12

Kat
Гість

Re: "Міс Хімічного факультету"

Ні-ні!!!! міс Хімічний факультет це гарна білявка... тільки її фото не має на пянці, тому що її там здається не було...
я не хочу сказати, що дівчина не гарна...
ПС міс хімічний факультет  третя зліва на першому фото

#25 29.05.2006 23:51:44

Каt
Гість

Re: "Міс Хімічного факультету"

а ще  на четвертому фото під третім номером wink

#26 30.05.2006 18:12:29

WildWind
Гість

Re: "Міс Хімічного факультету"

В следующий раз надо будет как-то контролировать вопрос с конкурсантками. Это же конкурс красоты, всё-таки! Ну ладно, Мисс ещё ничего (было бы кошмарно, если бы Мисс и Вице-Мисс поменяли местами). Но, по-моему, там были конкурсантки, более достойные первых трёх  титулов.

#27 30.05.2006 18:15:25

Alexx
Гість

Re: "Міс Хімічного факультету"

А хтось може докладно написати про цей конкурс? Наприклад, на новому сайті? Я про те, які були конкурси, хто приймав участь, хто який титул отримав і т.д.

#28 31.05.2006 14:32:50

kat
Гість

Re: "Міс Хімічного факультету"

це хто на ваш погляд був більш достойний цього титулу?мені здається. що більш достойні( іїх багато) взагалі не приймали участі в конкурсі...
і ще питання... яке враження від дівчат може виникнути у посторонньої людини?
в мене одразу всі почала питати, після перегляду фото, чи всі дівчата  на хімфакі такі страшні? чи в конкурсі приймали участь найкращі з них?

#29 31.05.2006 15:35:47

Yurik
Користувач
Реєстрація: 19.05.2006
К-ть повідомлень: 4

Re: "Міс Хімічного факультету"

З тих хто приймав участь виграла дійсно найкраща!!! А взагалі дівоча краса дуже суб`єктивне поняття!!!

Поза форумом

#30 31.05.2006 20:43:27

Kaizer
Гість

Re: "Міс Хімічного факультету"

Почнемо з того, що на фото не всі є.

Зараз в цій темі користувачів: 0, гостей: 1
[Bot] ClaudeBot

Низ форуму

Під управлінням FluxBB
Модифікував Visman

[ Згенеровано за 0.029 секунд, виконано 7 запитів - Використано пам'яті: 573.78 КБ (Пік: 620.35 КБ) ]