Форум хімфаку КНУ

Неформальне спілкування навколо факультетського життя

Ви не зайшли.

Оголошення

Увага! Пошта в доменах Яндекс і Mail.ru не працюватиме у профілях форумчан через введені урядом України санкції проти цих компаній. Всім, хто раніше використовував подібну пошту, для збереження колишньої функціональності форуму, рекомендується змінити її.

Форум є місцем неформального спілкування абітурієнтів, студентів, випускників та співробітників факультету. Всі повідомлення, опубліковані на форумі, відображають виключно точку зору їхніх авторів і, в жодному разі, не є офіційною позицією факультету. Зі свого боку, адміністрація форуму стежить лише за дотриманням загальноприйнятих норм громадського спілкування та технічною працездатністю форуму.

Для тих, хто не має кириличної розкладки клавіатури - віртуальна клавіатура. Бажаємо вам приємного проведення часу!

#1 20.11.2005 19:51:23

adsh
реалист
Місце: КНУ, химфак
Реєстрація: 12.05.2005
К-ть повідомлень: 804
Веб-сайт

Прокси сервер химического факультета

Для упрощения процедуры просмотра сайтов химической тематики, силами ИВЦ факультета настроен прозрачный доступ к заданному списку научных сайтов без необходимости использования авторизации (AuthProxy):

proxy.chem.univ.kiev.ua/

Предложения по открытию доступа к новым сайтам пишите в этот топик.

Поза форумом

#2 24.03.2006 12:52:36

nesterov
Користувач
Реєстрація: 10.02.2006
К-ть повідомлень: 11

Re: Прокси сервер химического факультета

Ссылки на статьи в rsc.org имеют вид xlink.rsc.org/?DOI... и все-таки требуют авторизации. Было бы неплохо включить этот вид ссылок в список прозрачного доступа.

Спасибо.

Поза форумом

#3 24.03.2006 15:38:17

nesterov
Користувач
Реєстрація: 10.02.2006
К-ть повідомлень: 11

Re: Прокси сервер химического факультета

Еще один весьма полезный сайт - Кембриджский Структурный Банк Данных. www.ccdc.cam.ac.uk/.

Из-за постоянно вылетающей авторизации формирование нескольких заказов на структуры подряд стало неприятной процедурой. Свободный доступ к данному ресурсу лишний раз сохранил бы нервы многим сотрудникам (а не только мне).

Поза форумом

#4 24.03.2006 20:58:27

adsh
реалист
Місце: КНУ, химфак
Реєстрація: 12.05.2005
К-ть повідомлень: 804
Веб-сайт

Re: Прокси сервер химического факультета

nesterov написав раніше:

Ссылки на статьи в rsc.org имеют вид xlink.rsc.org/?DOI... и все-таки требуют авторизации. Было бы неплохо включить этот вид ссылок в список прозрачного доступа.

Домен именно xlink.rsc.org ("x" здесь не маска)?

Поза форумом

#5 24.03.2006 21:01:25

adsh
реалист
Місце: КНУ, химфак
Реєстрація: 12.05.2005
К-ть повідомлень: 804
Веб-сайт

Re: Прокси сервер химического факультета

nesterov написав раніше:

Еще один весьма полезный сайт - Кембриджский Структурный Банк Данных. www.ccdc.cam.ac.uk/.

Добавил. Заработает после 3 ночи.

Поза форумом

#6 27.03.2006 13:25:24

nesterov
Користувач
Реєстрація: 10.02.2006
К-ть повідомлень: 11

Re: Прокси сервер химического факультета

adsh написав раніше:

Домен именно xlink.rsc.org ("x" здесь не маска)?

Не маска. Имя начинается именно с "икса".

Впрочем, я так смотрю, Вы уже добавили домен в список.
Большое спасибо.

Поза форумом

#7 06.03.2007 13:27:35

Pavlik
Користувач
Реєстрація: 24.05.2006
К-ть повідомлень: 7

Re: Прокси сервер химического факультета

Есть проблема с доступом к некоторым сайтам, а именно ресурсам www.xtl.ox.ac.uk. На страничке
www.xtl.ox.ac.uk/download.html имеется ссылка для скачки программ под разную ОС и с этим все впорядке. Но в случае ОС Линукс нельзя попасть на страничку с адресом
powell.chem.ox.ac.uk:1974/wiki/index.php/Linux_version, я так понимаю не отькрыт данный порт (1974). В бинарных файлах этой программы CRYSTALS я нашел несколько неточностей, которые я выснил при общении с одним из ее создателей. Для устранения этих неточностей мне нужен исходный код который из-за 1974 мне недоступен. Вся информация по поводу того как и что с ним делать тоже недоступна. Эту проблему можна както решить или нет? Можна даже скачать исходники и разместить их на нашем FTP (программа распространяется бесплатно и без регистрации), чтобы раз и навсегда решить эту проблему. Если этими вопросами занимается не хим.фак, то к кому следует обратится дле решения этой проблемы? Заранее спасибо.

Поза форумом

#8 07.03.2007 03:27:21

adsh
реалист
Місце: КНУ, химфак
Реєстрація: 12.05.2005
К-ть повідомлень: 804
Веб-сайт

Re: Прокси сервер химического факультета

Принудительно пропишите в броузере прокси для HTTP протокола. Если не поможет (порты закрыты в настройках прокси) - пишите на proxy (at) univ.kiev.ua - помогут.

Поза форумом

#9 08.06.2007 12:30:30

vreshch
Користувач
Реєстрація: 06.02.2006
К-ть повідомлень: 12

Re: Прокси сервер химического факультета

Ще одна сторінка : pubs3.acs.org/ (ніби зеркало pubs.acs.org/,
В звязку з реконструкцією їхнього сайту, частина інформації розміщена на вказаному хості)

Поза форумом

#10 08.06.2007 18:47:09

adsh
реалист
Місце: КНУ, химфак
Реєстрація: 12.05.2005
К-ть повідомлень: 804
Веб-сайт

Re: Прокси сервер химического факультета

Добавил. Будет доступно с завтрашнего дня.

Поза форумом

Зараз в цій темі користувачів: 0, гостей: 1
[Bot] ClaudeBot

Низ форуму

Під управлінням FluxBB
Модифікував Visman

[ Згенеровано за 0.047 секунд, виконано 7 запитів - Використано пам'яті: 581.8 КБ (Пік: 628.37 КБ) ]